Продукція > IMPORT > BT136-800E
BT136-800E
BT136-800E import
TR004bt136-800e_c_LGE_0001.pdf
Виробник: import
Код виробника: BT136-800E RoHS Triac; It=4A; Vdrm=800V; Igt=10mA Triacs
кількість в упаковці: 50 шт
на замовлення 357 шт:
Написати відгук
Category: Triacs, Description: Triac; 800V; 4A; TO220AB; Igt: 10mA; Ufmax: 1.7V, Type of thyristor: triac, Max. off-state voltage: 0.8kV, Max. load current: 4A, Case: TO220AB, Gate current: 10mA, Mounting: THT, Kind of package: tube, Max. forward voltage: 1.7V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BT136-800E Виробник : JUXING It=4A; Vdrm=800V; Igt=50mA; Equivalent: BT136S-800E,118; BT136-800E TO252 JUXING TR004bt136s-800e JUX
кількість в упаковці: 100 шт
на замовлення 500 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
BT136-800E Виробник : WEIDA It=4A; Vdrm=800V; Igt=10mA; Equivalent: BT136S-800E,118; BT136-800E TO252 WEIDA TR004bt136s-800e WEI
на замовлення 200 шт:
BT136-800E Виробник : import Triac; It=4A; Vdrm=800V; Igt=10mA   BT136-800E TR004bt136-800e c
на замовлення 357 шт:
BT136-800 [E]
Додати до обраних Обраний товар
Тиристори > Тріаки (сімістори)
товару немає в наявності
BT136-800E BT136-800E Виробник : CDIL 4 QUADRANT TRIAC 4.0A 800V SOT-78=TO-220AB Група товару: Тиристори та симістори (TRIAC) Од. вим: шт
товару немає в наявності
BT136-800E TR004bt136-800e_c_LGE_0001.pdf Triac; It=4A; Vdrm=800V; Igt=10mA Triacs
BT136-800E BT136-800E Виробник : WeEn Semiconductors bta208-800e.pdf Triacs RAIL TRIAC
BT136-800E Виробник : LUGUANG ELECTRONIC Category: Triacs
Description: Triac; 800V; 4A; TO220AB; Igt: 10mA; Ufmax: 1.7V
Type of thyristor: triac
Max. off-state voltage: 0.8kV
Max. load current: 4A
Case: TO220AB
Gate current: 10mA
Mounting: THT
Kind of package: tube
Max. forward voltage: 1.7V