Продукція > WEEN > BT136-800E,127
BT136-800E,127
BT136-800E,127 WEEN
info-tr004bt136-800e.pdf
Виробник: WEEN
Код виробника: BT136-800E,127 RoHS Triac; It=4A; Vdrm=800V; Igt=25mA BT136-800E,127; BT136-800E.127; BT 136-800 E; BT136-800E; Triacs
кількість в упаковці: 50 шт
на замовлення 30 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: WEEN SEMICONDUCTORS - BT136-800E,127 - Triac, 800 V, 4 A, TO-220AB, 1 V, 25 A, 15 mA, tariffCode: 85413000, Bauform - Triac: TO-220AB, rohsCompliant: Y-EX, Haltestrom, max.: 15mA, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Nicht periodischer Spitzen-Stoßstrom: 25A, Spitzen-Durchlassspannung: 1.7V, isCanonical: Y, MSL: MSL 1 - unbegrenzt, usEccn: EAR99, euEccn: NLR, RMS-Durchlassstrom: 4A, Zündspannung, max.: 1V, Periodische Spitzen-Sperrspannung: 800V, Anzahl der Pins: 3Pin(s), Produktpalette: -, productTraceability: No, Thyristormontage: Durchsteckmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, SVHC: To Be Advised.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BT136-800E,127 BT136-800E,127 Виробник : WeEn Semiconductors bt136-800e.pdf Triacs RAIL TRIAC
на замовлення 3422 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
BT136-800E,127 BT136-800E,127 Виробник : WEEN SEMICONDUCTORS 2724511.pdf Description: WEEN SEMICONDUCTORS - BT136-800E,127 - Triac, 800 V, 4 A, TO-220AB, 1 V, 25 A, 15 mA
tariffCode: 85413000
Bauform - Triac: TO-220AB
rohsCompliant: Y-EX
Haltestrom, max.: 15mA
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Nicht periodischer Spitzen-Stoßstrom: 25A
Spitzen-Durchlassspannung: 1.7V
isCanonical: Y
MSL: MSL 1 - unbegrenzt
usEccn: EAR99
euEccn: NLR
RMS-Durchlassstrom: 4A
Zündspannung, max.: 1V
Periodische Spitzen-Sperrspannung: 800V
Anzahl der Pins: 3Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: No
Thyristormontage: Durchsteckmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
SVHC: To Be Advised
на замовлення 373 шт:
Мінімальне замовлення: 10
BT136-800E,127 Виробник : WEEN BT136-800E.pdf Triac; It=4A; Vdrm=800V; Igt=25mA BT136-800E,127; BT136-800E.127; BT 136-800 E; BT136-800E; BT136-800E,127 TR004bt136-800e
на замовлення 30 шт:
BT136-800E,127 Виробник : WEEN info-tr004bt136-800e.pdf Код виробника: BT136-800E,127 Triac; It=4A; Vdrm=800V; Igt=25mA BT136-800E,127; BT136-800E.127; BT 136-800 E; BT136-800E; Triacs
кількість в упаковці: 1 шт
Мінімальне замовлення: 67
BT136-800E.127
Додати до обраних Обраний товар
Тиристори > Тиристори, діністори
товару немає в наявності
BT136-800E,127 BT136-800E,127 Виробник : WeEn Semiconductor(Hong Kong)Co.,Limited bt136-800e.pdf TRIAC 800V 4A(RMS) 27A 3-Pin(3+Tab) TO-220AB Rail
товару немає в наявності
BT136-800E,127 Виробник : NXP BT136_SERIES_E_2.pdf 4 QUADRANT TRIAC 4.0A 800V SOT-78=TO-220AB Група товару: Тиристори та симістори (TRIAC) Од. вим: шт
BT136-800E,127 Виробник : WeEn BT136-800E.pdf 4 QUADRANT TRIAC 4.0A 800V SOT-78=TO-220AB Група товару: Тиристори та симістори (TRIAC) Од. вим: шт
BT136-800E,127 BT136-800E,127 Виробник : WeEn Semiconductors BT136-800E.pdf Description: TRIAC SENS GATE 800V 4A TO220AB
Packaging: Tube
Package / Case: TO-220-3
Mounting Type: Through Hole
Triac Type: Logic - Sensitive Gate
Configuration: Single
Operating Temperature: 125°C (TJ)
Current - Hold (Ih) (Max): 15 mA
Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 10 mA
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): 25A, 27A
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 1.5 V
Supplier Device Package: TO-220AB
Part Status: Active
Current - On State (It (RMS)) (Max): 4 A
Voltage - Off State: 800 V
BT136-800E,127 Виробник : NXP USA Inc. BT136-800E.pdf Description: TRIAC SENS GATE 800V 4A TO220AB
Packaging: Tube
Description: Triac; 800V; 4A; TO220AB; Igt: 10/25mA; Ifsm: 25A; 4Q; sensitive gate
Type of thyristor: triac
Max. off-state voltage: 0.8kV
Max. load current: 4A
Case: TO220AB
Gate current: 10/25mA
Max. forward impulse current: 25A