BT136B-600E.118
Код товару: 63175
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Тиристори > Тиристори, діністори
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BT136B-600E,118 BT136B-600E,118 Виробник : WeEn Semiconductor(Hong Kong)Co.,Limited bt136b600e.pdf TRIAC 600V 27A 3-Pin(2+Tab) D2PAK T/R
на замовлення 1600 шт:
Кількість Ціна
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 968
BT136B-600E,118 BT136B-600E,118 Виробник : WeEn Semiconductors BT136B-600E.pdf Category: Triacs
Description: Triac; 600V; 4A; D2PAK; Igt: 10/25mA; Ifsm: 25A; 4Q; sensitive gate
Type of thyristor: triac
Max. off-state voltage: 0.6kV
Max. load current: 4A
Case: D2PAK
Gate current: 10/25mA
Max. forward impulse current: 25A
Technology: 4Q
Features of semiconductor devices: sensitive gate
Mounting: SMD
Kind of package: tube
на замовлення 747 шт:
Мінімальне замовлення: 9
BT136B-600E,118 BT136B-600E,118 Виробник : WeEn Semiconductors bt136b-600e.pdf Triacs TAPE13 TRIAC
Мінімальне замовлення: 4
BT136B-600E,118 BT136B-600E,118 Виробник : WeEn Semiconductors BT136B-600E.pdf Description: TRIAC SENS GATE 600V 4A D2PAK
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: TO-263-3, D2PAK (2 Leads + Tab), TO-263AB
Mounting Type: Surface Mount
Triac Type: Logic - Sensitive Gate
Configuration: Single
Operating Temperature: 125°C (TJ)
Current - Hold (Ih) (Max): 15 mA
Current - Gate Trigger (Igt) (Max): 10 mA
Current - Non Rep. Surge 50, 60Hz (Itsm): 25A, 27A
Voltage - Gate Trigger (Vgt) (Max): 1.5 V
Supplier Device Package: D2PAK
Part Status: Active
Current - On State (It (RMS)) (Max): 4 A
Voltage - Off State: 600 V
товару немає в наявності
BT136B-600E,118 Виробник : NXP USA Inc. BT136B-600E.pdf Description: TRIAC 600V 4A D2PAK