Продукція > SLKOR > BT136S-800E SLKOR
BT136S-800E SLKOR
BT136S-800E SLKOR
TR004bt136S-800e_SLK_SLKOR_0001.pdf
Виробник: SLKOR
Код виробника: BT136S-800E RoHS It=4A; Vdrm=800V; Igt=10mA; Equivalent: BT136S-800E,118; Triacs
кількість в упаковці: 200 шт
на замовлення 200 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Написати відгук
Технічний опис BT136S-800E SLKOR SLKOR
Код виробника: BT136S-800E RoHS It=4A; Vdrm=800V; Igt=10mA; Equivalent: BT136S-800E,118; Triacs, кількість в упаковці: 200 шт.