Продукція > BTA > BTA06800B
BTA06800B
Виробник:
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BTA06800B
Category: Triacs, Description: Triac; 800V; 6A; TO220AB; Igt: 50mA; Ufmax: 1.55V, Case: TO220AB, Mounting: THT, Kind of package: tube, Gate current: 50mA, Type of thyristor: triac, Max. forward voltage: 1.55V, Max. load current: 6A, Max. off-state voltage: 0.8kV.
Інші пропозиції BTA06800B
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BTA06-800B Виробник : ST 09+
BTA06-800B Виробник : LUGUANG ELECTRONIC Category: Triacs
Description: Triac; 800V; 6A; TO220AB; Igt: 50mA; Ufmax: 1.55V
Case: TO220AB
Mounting: THT
Kind of package: tube
Gate current: 50mA
Type of thyristor: triac
Max. forward voltage: 1.55V
Max. load current: 6A
Max. off-state voltage: 0.8kV