Продукція > WEEN > BTA316-600ET
BTA316-600ET WEEN
Виробник: WEEN
It=16A; Vdrm=600V; Igt=10mA; Equivalent: BTA316-600ET,127; BTA316-600ET TR016bta316-600et
кількість в упаковці: 10 шт
на замовлення 20 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
It=16A; Vdrm=600V; Igt=10mA; Equivalent: BTA316-600ET,127; BTA316-600ET TR016bta316-600et, кількість в упаковці: 10 шт.