BTB04D-600CW
BTB04D-600CW LUGUANG ELECTRONIC
Виробник: LUGUANG ELECTRONIC
Category: Triacs
Description: Triac; 600V; 4A; TO252; Igt: 35mA; Ufmax: 1.6V
Type of thyristor: triac
Max. off-state voltage: 0.6kV
Max. load current: 4A
Case: TO252
Gate current: 35mA
Mounting: SMD
Kind of package: reel; tape
Max. forward voltage: 1.6V
на замовлення 2478 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Triacs, Description: Triac; 600V; 4A; TO252; Igt: 35mA; Ufmax: 1.6V, Type of thyristor: triac, Max. off-state voltage: 0.6kV, Max. load current: 4A, Case: TO252, Gate current: 35mA, Mounting: SMD, Kind of package: reel; tape, Max. forward voltage: 1.6V.