Продукція > LGE > BTB08-600B LGE
BTB08-600B LGE
BTB08-600B LGE
TR008btb08-600b_c_LGE_0001.pdf
Виробник: LGE
Код виробника: BTB08-600B RoHS It=8,0A; Vdrm=600V; Igt=50mA; WEIDA BTB08-600B; Triacs
кількість в упаковці: 50 шт
на замовлення 100 шт:
термін постачання 28-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 50
Відгуки про товар
Написати відгук
Технічний опис BTB08-600B LGE LGE
Код виробника: BTB08-600B RoHS It=8,0A; Vdrm=600V; Igt=50mA; WEIDA BTB08-600B; Triacs, кількість в упаковці: 50 шт.