BTB08B-600B LUGUANG ELECTRONIC
BTA08 BTB08.pdf
Виробник: LUGUANG ELECTRONIC
Category: Triacs
Description: Triac; 600V; 8A; TO263; Igt: 50mA; Ufmax: 1.55V
Max. forward voltage: 1.55V
Max. load current: 8A
Max. off-state voltage: 0.6kV
Kind of package: reel; tape
Mounting: SMD
Case: TO263
Type of thyristor: triac
Gate current: 50mA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Triacs, Description: Triac; 600V; 8A; TO263; Igt: 50mA; Ufmax: 1.55V, Max. forward voltage: 1.55V, Max. load current: 8A, Max. off-state voltage: 0.6kV, Kind of package: reel; tape, Mounting: SMD, Case: TO263, Type of thyristor: triac, Gate current: 50mA.