BTB08D-600CW LUGUANG ELECTRONIC
BTA08 BTB08.pdf
Виробник: LUGUANG ELECTRONIC
Category: Triacs
Description: Triac; 600V; 8A; TO252; Igt: 35mA; Ufmax: 1.55V
Case: TO252
Max. off-state voltage: 0.6kV
Kind of package: reel; tape
Mounting: SMD
Type of thyristor: triac
Gate current: 35mA
Max. forward voltage: 1.55V
Max. load current: 8A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Triacs, Description: Triac; 600V; 8A; TO252; Igt: 35mA; Ufmax: 1.55V, Case: TO252, Max. off-state voltage: 0.6kV, Kind of package: reel; tape, Mounting: SMD, Type of thyristor: triac, Gate current: 35mA, Max. forward voltage: 1.55V, Max. load current: 8A.