Продукція > CDIL > BTB10-600SW
BTB10-600SW
BTB10-600SW CDIL
Виробник: CDIL
Category: Triacs
Description: Triac; 600V; 10A; TO220-3; Igt: 10mA
Type of thyristor: triac
Max. off-state voltage: 0.6kV
Max. load current: 10A
Case: TO220-3
Gate current: 10mA
Mounting: THT
Kind of package: bulk
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Triacs, Description: Triac; 600V; 10A; TO220-3; Igt: 10mA, Type of thyristor: triac, Max. off-state voltage: 0.6kV, Max. load current: 10A, Case: TO220-3, Gate current: 10mA, Mounting: THT, Kind of package: bulk.