Продукція > KYOCERA AVX > BTCSC10MDFACCT
BTCSC10MDFACCT
BTCSC10MDFACCT KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
10MHz 7x5 3.3V 0.28ppm -40 TO +85 CMOS
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук