Продукція > KYOCERA AVX > BTCSC10MDFCCCT
BTCSC10MDFCCCT
BTCSC10MDFCCCT KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
10MHz 7x5 3.3V 0.28ppm -40 TO +85 CMOS
Написати відгук