Продукція > KYOCERA AVX > BTCSS80MDNSSCT
BTCSS80MDNSSCT
BTCSS80MDNSSCT KYOCERA AVX
Виробник: KYOCERA AVX
80MHz 3.3V 0.5ppm CMOS
Написати відгук
80MHz 3.3V 0.5ppm CMOS.