BTD12-12S100S
BTD12-12S100S Bellnix Co., Ltd.
BTD.pdf
Виробник: Bellnix Co., Ltd.
Description: DC DC CONVERTER 12V 12W
Packaging: Bulk
Features: Adjustable Output, Remote On/Off
Package / Case: 8-SMD Module, 7 Leads
Size / Dimension: 1.41" L x 0.89" W x 0.33" H (35.9mm x 22.6mm x 8.5mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 1A
Voltage - Input (Min): 9V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Power (Watts): 12 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 500 V
на замовлення 60 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER 12V 12W, Packaging: Bulk, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Package / Case: 8-SMD Module, 7 Leads, Size / Dimension: 1.41" L x 0.89" W x 0.33" H (35.9mm x 22.6mm x 8.5mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 1A, Voltage - Input (Min): 9V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Power (Watts): 12 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 500 V.