Продукція > AMPHENOL ICC (FCI) > BTFW18P-3SSNPGE4LF
BTFW18P-3SSNPGE4LF Amphenol ICC (FCI)
gs-20-0355.pdf
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN PLUG 18POS 1.0MM
Packaging: Tray
Connector Type: Plug, Center Strip Contacts
Number of Positions: 18
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Написати відгук
Description: CONN PLUG 18POS 1.0MM, Packaging: Tray, Connector Type: Plug, Center Strip Contacts, Number of Positions: 18, Pitch: 0.039" (1.00mm), Number of Rows: 2.