BTFW28R-3RSTE1LF Amphenol ICC (FCI)
609-2474.jpg
Виробник: Amphenol ICC (FCI)
Description: CONN RCPT 28POS R/A SMD TIN
Features: Solder Retention
Packaging: Tape & Reel (TR)
Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Tin
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 28
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Height Above Board: 0.299" (7.60mm)
Написати відгук
Description: CONN RCPT 28POS R/A SMD TIN, Features: Solder Retention, Packaging: Tape & Reel (TR), Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Tin, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 28, Pitch: 0.039" (1.00mm), Height Above Board: 0.299" (7.60mm), Number of Rows: 2.