Продукція > AMPHENOL FCI > BTFW30R-3RSTE4LF
BTFW30R-3RSTE4LF
BTFW30R-3RSTE4LF Amphenol FCI
bwb_btfw.pdf
Виробник: Amphenol FCI
Board to Board & Mezzanine Connectors BOARD to BOARD R/A SMT PLUG CONN
на замовлення 1544 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN RCPT 30POS R/A SMD TIN, Packaging: Tape & Reel (TR), Features: Solder Retention, Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts, Contact Finish: Tin, Mounting Type: Surface Mount, Right Angle, Number of Positions: 30, Pitch: 0.039" (1.00mm), Height Above Board: 0.299" (7.60mm), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BTFW30R-3RSTE4LF BTFW30R-3RSTE4LF Виробник : Amphenol ICC (FCI) bwb_btfw.pdf Description: CONN RCPT 30POS R/A SMD TIN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Solder Retention
Connector Type: Receptacle, Outer Shroud Contacts
Contact Finish: Tin
Mounting Type: Surface Mount, Right Angle
Number of Positions: 30
Pitch: 0.039" (1.00mm)
Height Above Board: 0.299" (7.60mm)