Продукція > L-COM > BU3-3024WT-500F
BU3-3024WT-500F
BU3-3024WT-500F L-com
BU3-3024WT-500F_2D.pdf
Виробник: L-com
Description: USB BULK 3.0 30/24 PVC WHT 500F
Packaging: Bulk
Length: 500.0' (152.4m)
Wire Gauge: 24 AWG, 30 AWG
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Conductor Strand: 7/0.0040", 7/0.0080"
Operating Temperature: -10°C ~ 80°C
Number of Conductors: 8 (3 Twisted Pairs + 2)
Cable Type: Multi-Pair
Jacket (Insulation) Diameter: 0.217" (5.51mm)
Conductor Insulation: High Density Polyethylene (HDPE), Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0200" (0.508mm)
Shield Type: Foil, Braid
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: White
Voltage: 30 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: USB BULK 3.0 30/24 PVC WHT 500F, Packaging: Bulk, Length: 500.0' (152.4m), Wire Gauge: 24 AWG, 30 AWG, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Conductor Strand: 7/0.0040", 7/0.0080", Operating Temperature: -10°C ~ 80°C, Number of Conductors: 8 (3 Twisted Pairs + 2), Cable Type: Multi-Pair, Jacket (Insulation) Diameter: 0.217" (5.51mm), Conductor Insulation: High Density Polyethylene (HDPE), Poly-Vinyl Chloride (PVC), Jacket (Insulation) Thickness: 0.0200" (0.508mm), Shield Type: Foil, Braid, Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: White, Voltage: 30 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BU3-3024WT-500F BU3-3024WT-500F Виробник : L-Com BU3_3024WT_1000F_2D.pdf USB Cables / IEEE 1394 Cables USB BULK 3.0 30/24 PVC WHT 500F