Продукція > L-COM > BU31-3226BK-1000F
BU31-3226BK-1000F
BU31-3226BK-1000F L-com
BU31-3226BK-1000F_2D.pdf
Виробник: L-com
Description: USB BULK 3.1 32/26 PVC BLK 1000F
Packaging: Bulk
Length: 1000.0' (304.8m)
Wire Gauge: 26 AWG, 32 AWG
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Conductor Strand: 7/0.0030", 7/0.0060"
Operating Temperature: -10°C ~ 70°C
Number of Conductors: 8 (3 Twisted Pairs + 2)
Cable Type: Multi-Pair
Jacket (Insulation) Diameter: 0.165" (4.19mm)
Conductor Insulation: High Density Polyethylene (HDPE), Polyethylene (PE), Polypropylene (PP)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0120" (0.305mm)
Shield Type: Foil, Braid
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Black
Voltage: 30 V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: USB BULK 3.1 32/26 PVC BLK 1000F, Packaging: Bulk, Length: 1000.0' (304.8m), Wire Gauge: 26 AWG, 32 AWG, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Conductor Strand: 7/0.0030", 7/0.0060", Operating Temperature: -10°C ~ 70°C, Number of Conductors: 8 (3 Twisted Pairs + 2), Cable Type: Multi-Pair, Jacket (Insulation) Diameter: 0.165" (4.19mm), Conductor Insulation: High Density Polyethylene (HDPE), Polyethylene (PE), Polypropylene (PP), Jacket (Insulation) Thickness: 0.0120" (0.305mm), Shield Type: Foil, Braid, Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Black, Voltage: 30 V.