Продукція > L-COM > BU3HFD-2822BK-1000F
BU3HFD-2822BK-1000F
BU3HFD-2822BK-1000F L-com
BU3HFD-2822BK-1000F_2D.pdf
Виробник: L-com
Description: USB BULK 3.0 HFDRAGCHAIN 28/22 P
Packaging: Bulk
Length: 1000.0' (304.8m)
Wire Gauge: 22 AWG, 26 AWG, 28 AWG
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Conductor Strand: 19/0.0030", 19/0.0040", 42/0.0040"
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C
Number of Conductors: 8 (4 Pair Twisted)
Cable Type: Multi-Pair
Jacket (Insulation) Diameter: 0.276" (7.01mm)
Conductor Insulation: Foam Polyethylene (FPE)
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0310" (0.787mm)
Shield Type: Foil, Braid
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Black
Voltage: 30 V
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: USB BULK 3.0 HFDRAGCHAIN 28/22 P, Packaging: Bulk, Length: 1000.0' (304.8m), Wire Gauge: 22 AWG, 26 AWG, 28 AWG, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Conductor Strand: 19/0.0030", 19/0.0040", 42/0.0040", Operating Temperature: -40°C ~ 80°C, Number of Conductors: 8 (4 Pair Twisted), Cable Type: Multi-Pair, Jacket (Insulation) Diameter: 0.276" (7.01mm), Conductor Insulation: Foam Polyethylene (FPE), Jacket (Insulation) Thickness: 0.0310" (0.787mm), Shield Type: Foil, Braid, Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Black, Voltage: 30 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BU3HFD-2822BK-1000F BU3HFD-2822BK-1000F Виробник : L-Com BU3HFD_2822BK_1000F_2D.pdf USB Cables / IEEE 1394 Cables USB BULK 3.0 HFDRAGCHAIN 28/22 PVC BLK 1000F