BU44-1000
BU44-1000 RAYCHEM RPG
clamping-solutions.pdf
Виробник: RAYCHEM RPG
Category: Cable Ties – Metal
Description: Cable tie; L: 1000mm; W: 4.6mm; stainless steel AISI 304; 445N
Type of cable accessories: cable tie
Length: 1m
Tie width: 4.6mm
Tie material: stainless steel AISI 304
Tie strength: 445N
Version: with ball lock
Colour: natural; steel
Thickness: 0.25mm
Loop diameter max: 304mm
на замовлення 330 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 20
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Cable Ties – Metal, Description: Cable tie; L: 1000mm; W: 4.6mm; stainless steel AISI 304; 445N, Type of cable accessories: cable tie, Length: 1m, Tie width: 4.6mm, Tie material: stainless steel AISI 304, Tie strength: 445N, Version: with ball lock, Colour: natural; steel, Thickness: 0.25mm, Loop diameter max: 304mm.