BUD12-12W042
BUD12-12W042 Bellnix Co., Ltd.
BUD_d.pdf
Виробник: Bellnix Co., Ltd.
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 1.8W
Features: Adjustable Output, Remote On/Off
Packaging: Bulk
Package / Case: 6-SMD Module
Size / Dimension: 0.43" L x 0.39" W x 0.24" H (11.0mm x 10.0mm x 6.0mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Non-Isolated PoL Module
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 18V
Efficiency: 87.5%
Voltage - Input (Min): 3V
Voltage - Output 1: 12V
Voltage - Output 2: -12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 2
на замовлення 165 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER +/-12V 1.8W, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Packaging: Bulk, Package / Case: 6-SMD Module, Size / Dimension: 0.43" L x 0.39" W x 0.24" H (11.0mm x 10.0mm x 6.0mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Non-Isolated PoL Module, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 18V, Efficiency: 87.5%, Voltage - Input (Min): 3V, Voltage - Output 1: 12V, Voltage - Output 2: -12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 2.