Продукція > USA SEALING > BULK-CS-GG10-24
BULK-CS-GG10-24
BULK-CS-GG10-24 USA Sealing
Виробник: USA Sealing
Description: G-10 Garolite Sheet - 1-1/4" Thi
Packaging: Bulk
Color: Yellow
Material: Garolite G-10
Length: 24.000" (609.60mm)
Shape: Sheet
Thickness: 1.250" (31.75mm) 1-1/4"
Width: 24.000" (609.60mm)
Operating Temperature: 132°C Max
Part Status: Active
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: G-10 Garolite Sheet - 1-1/4" Thi, Packaging: Bulk, Color: Yellow, Material: Garolite G-10, Length: 24.000" (609.60mm), Shape: Sheet, Thickness: 1.250" (31.75mm) 1-1/4", Width: 24.000" (609.60mm), Operating Temperature: 132°C Max, Part Status: Active.