Продукція > BIGCAP > BUP002R8L105FC
BUP002R8L105FC
BUP002R8L105FC BIGCAP
BUP Series Data Sheet.pdf
Виробник: BIGCAP
Category: Supercapacitors
Description: Supercapacitor; THT; 1F; 2.8VDC; ±20%; Ø6.3x9.8mm; 400mΩ; -40÷65°C
Type of capacitor: supercapacitor
Mounting: THT
Capacitance: 1F
Operating voltage: 2.8V DC
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø6.3x9.8mm
ESR value: 400mΩ
Operating temperature: -40...65°C
Height: 9.8mm
Diameter: 6.3mm
на замовлення 1405 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 10
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Supercapacitors, Description: Supercapacitor; THT; 1F; 2.8VDC; ±20%; Ø6.3x9.8mm; 400mΩ; -40÷65°C, Type of capacitor: supercapacitor, Mounting: THT, Capacitance: 1F, Operating voltage: 2.8V DC, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø6.3x9.8mm, ESR value: 400mΩ, Operating temperature: -40...65°C, Height: 9.8mm, Diameter: 6.3mm.