Продукція > BIGCAP > BUP002R8L106FB
BUP002R8L106FB
BUP002R8L106FB BIGCAP
Category: Supercapacitors
Description: Supercapacitor; THT; 10F; 2.8VDC; Ø12.5x21mm; 55mΩ; -40÷65°C
Type of capacitor: supercapacitor
Mounting: THT
Capacitance: 10F
Operating voltage: 2.8V DC
Body dimensions: Ø12.5x21mm
ESR value: 55mΩ
Operating temperature: -40...65°C
Height: 21mm
Diameter: 12.5mm
на замовлення 769 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 6
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Supercapacitors, Description: Supercapacitor; THT; 10F; 2.8VDC; Ø12.5x21mm; 55mΩ; -40÷65°C, Type of capacitor: supercapacitor, Mounting: THT, Capacitance: 10F, Operating voltage: 2.8V DC, Body dimensions: Ø12.5x21mm, ESR value: 55mΩ, Operating temperature: -40...65°C, Height: 21mm, Diameter: 12.5mm.