BUP002R8L107FA
Код товару: 219125
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Пасивні компоненти > Суперконденсатори, іоністори
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BUP002R8L107FA BUP002R8L107FA Виробник : BIGCAP BUP Series Data Sheet.pdf Category: Supercapacitors
Description: Supercapacitor; THT; 100F; 2.8VDC; ±20%; Ø18x45mm; 20mΩ; -40÷65°C
Type of capacitor: supercapacitor
Mounting: THT
Capacitance: 100F
Operating voltage: 2.8V DC
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø18x45mm
ESR value: 20mΩ
Operating temperature: -40...65°C
Height: 45mm
Diameter: 18mm