Продукція > BIGCAP > BUP002R8L226FA
BUP002R8L226FA
BUP002R8L226FA BIGCAP
Category: Supercapacitors
Description: Supercapacitor; THT; 22F; 2.8VDC; ±20%; Ø16x21mm; 30mΩ; -40÷65°C
Type of capacitor: supercapacitor
Mounting: THT
Capacitance: 22F
Operating voltage: 2.8V DC
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø16x21mm
ESR value: 30mΩ
Operating temperature: -40...65°C
Height: 21mm
Diameter: 16mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Supercapacitors, Description: Supercapacitor; THT; 22F; 2.8VDC; ±20%; Ø16x21mm; 30mΩ; -40÷65°C, Type of capacitor: supercapacitor, Mounting: THT, Capacitance: 22F, Operating voltage: 2.8V DC, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø16x21mm, ESR value: 30mΩ, Operating temperature: -40...65°C, Height: 21mm, Diameter: 16mm.