Продукція > BIGCAP > BUP002R8L606FC
BUP002R8L606FC
BUP002R8L606FC BIGCAP
Category: Supercapacitors
Description: Supercapacitor; THT; 60F; 2.8VDC; ±20%; Ø18x34mm; 30mΩ; -40÷65°C
Type of capacitor: supercapacitor
Mounting: THT
Capacitance: 60F
Operating voltage: 2.8V DC
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø18x34mm
ESR value: 30mΩ
Operating temperature: -40...65°C
Height: 34mm
Diameter: 18mm
на замовлення 646 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Supercapacitors, Description: Supercapacitor; THT; 60F; 2.8VDC; ±20%; Ø18x34mm; 30mΩ; -40÷65°C, Type of capacitor: supercapacitor, Mounting: THT, Capacitance: 60F, Operating voltage: 2.8V DC, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø18x34mm, ESR value: 30mΩ, Operating temperature: -40...65°C, Height: 34mm, Diameter: 18mm.