Продукція > BIGCAP > BUP002R8S227FA 220F
BUP002R8S227FA 220F
BUP002R8S227FA 220F BIGCAP
Category: Supercapacitors
Description: Supercapacitor; SNAP-IN; 220F; 2.8VDC; ±20%; Ø30.6x50mm; 10mΩ
Type of capacitor: supercapacitor
Mounting: SNAP-IN
Capacitance: 220F
Operating voltage: 2.8V DC
Tolerance: ±20%
Body dimensions: Ø30.6x50mm
ESR value: 10mΩ
Operating temperature: -40...65°C
Height: 50mm
Diameter: 30.6mm
на замовлення 50 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Supercapacitors, Description: Supercapacitor; SNAP-IN; 220F; 2.8VDC; ±20%; Ø30.6x50mm; 10mΩ, Type of capacitor: supercapacitor, Mounting: SNAP-IN, Capacitance: 220F, Operating voltage: 2.8V DC, Tolerance: ±20%, Body dimensions: Ø30.6x50mm, ESR value: 10mΩ, Operating temperature: -40...65°C, Height: 50mm, Diameter: 30.6mm.