Продукція > BIGCAP > BUP003R0S157FB
BUP003R0S157FB BIGCAP
Category: Supercapacitors
Description: Supercapacitor; SNAP-IN; 150F; 3VDC; ±20%; Ø22x58mm; 18mΩ; -40÷65°C
Operating temperature: -40...65°C
Tolerance: ±20%
Capacitance: 150F
Body dimensions: Ø22x58mm
ESR value: 18mΩ
Operating voltage: 3V DC
Type of capacitor: supercapacitor
Mounting: SNAP-IN
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Supercapacitors, Description: Supercapacitor; SNAP-IN; 150F; 3VDC; ±20%; Ø22x58mm; 18mΩ; -40÷65°C, Operating temperature: -40...65°C, Tolerance: ±20%, Capacitance: 150F, Body dimensions: Ø22x58mm, ESR value: 18mΩ, Operating voltage: 3V DC, Type of capacitor: supercapacitor, Mounting: SNAP-IN.