BUZ44-680
BUZ44-680 RAYCHEM RPG
clamping-solutions.pdf
Виробник: RAYCHEM RPG
Category: Cable Ties – Metal
Description: Cable tie; L: 680mm; W: 4.6mm; stainless steel AISI 304; 445N
Type of cable accessories: cable tie
Length: 680mm
Tie width: 4.6mm
Tie material: stainless steel AISI 304
Tie strength: 445N
Colour: natural; steel
Version: wave; with ball lock
Loop diameter max: 183mm
Thickness: 0.25mm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Cable Ties – Metal, Description: Cable tie; L: 680mm; W: 4.6mm; stainless steel AISI 304; 445N, Type of cable accessories: cable tie, Length: 680mm, Tie width: 4.6mm, Tie material: stainless steel AISI 304, Tie strength: 445N, Colour: natural; steel, Version: wave; with ball lock, Loop diameter max: 183mm, Thickness: 0.25mm.