BV020-5393.0
BV020-5393.0 Pulse Electronics
BV020_EE20_10.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: PWR XFMR LAMINATED 0.5VA CHAS MT
Size / Dimension: 22.00mm L x 23.00mm W
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Laminated Core
Weight: 0.077 lb (34.93 g)
Termination Style: PC Pin
Primary Winding(s): Single
Secondary Winding(s): Dual
Power - Max: 0.5VA
Current - Output (Max): Parallel 20mA, Series 10mA
Voltage - Primary: 230V
Height - Seated (Max): 19.00mm
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 24V, Series 48V
Center Tap: No
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR XFMR LAMINATED 0.5VA CHAS MT, Size / Dimension: 22.00mm L x 23.00mm W, Mounting Type: Chassis Mount, Type: Laminated Core, Weight: 0.077 lb (34.93 g), Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Single, Secondary Winding(s): Dual, Power - Max: 0.5VA, Current - Output (Max): Parallel 20mA, Series 10mA, Voltage - Primary: 230V, Height - Seated (Max): 19.00mm, Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 24V, Series 48V, Center Tap: No.