BV030-5325.0 Pulse Electronics
BV030%2C38%2C42%2C48%2C54.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: PWR XFMR LAMINATED 0.5VA TH
Size / Dimension: 32.50mm L x 27.50mm W
Mounting Type: Through Hole
Type: Laminated Core
Weight: 0.133 lb (60.33 g)
Termination Style: PC Pin
Primary Winding(s): Dual
Secondary Winding(s): Single
Power - Max: 0.5VA
Current - Output (Max): 83mA
Voltage - Primary: 115V
Height - Seated (Max): 15.00mm
Voltage - Secondary (Full Load): 6V
Center Tap: No
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR XFMR LAMINATED 0.5VA TH, Size / Dimension: 32.50mm L x 27.50mm W, Mounting Type: Through Hole, Type: Laminated Core, Weight: 0.133 lb (60.33 g), Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Dual, Secondary Winding(s): Single, Power - Max: 0.5VA, Current - Output (Max): 83mA, Voltage - Primary: 115V, Height - Seated (Max): 15.00mm, Voltage - Secondary (Full Load): 6V, Center Tap: No, Part Status: Obsolete.