BV030-7013.0 Pulse Electronics
BV030_IO30_Type_10.5-6VA.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: PWR XFMR LAMINATED 6VA TH
Size / Dimension: 53.00mm L x 44.00mm W
Termination Style: PC Pin
Primary Winding(s): Dual
Secondary Winding(s): Dual
Power - Max: 6VA
Current - Output (Max): Parallel 400mA, Series 200mA
Voltage - Primary: 115V, 230V
Height - Seated (Max): 22.00mm
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 15V, Series 30V
Написати відгук
Description: PWR XFMR LAMINATED 6VA TH, Size / Dimension: 53.00mm L x 44.00mm W, Mounting Type: Through Hole, Type: Laminated Core, Weight: 0.133 lb (60.33 g), Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Dual, Secondary Winding(s): Dual, Power - Max: 6VA, Current - Output (Max): Parallel 400mA, Series 200mA, Voltage - Primary: 115V, 230V, Height - Seated (Max): 22.00mm, Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 15V, Series 30V, Center Tap: No.