BV030-7169.0 Pulse Electronics
BV030_EI30_12.5.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: PWR XFMR LAMINATED 1.5VA TH
Size / Dimension: 32.50mm L x 27.50mm W
Mounting Type: Through Hole
Type: Laminated Core
Weight: 0.133 lb (60.33 g)
Termination Style: PC Pin
Primary Winding(s): Single
Secondary Winding(s): Dual
Power - Max: 1.5VA
Current - Output (Max): Parallel 100mA, Series 50mA
Voltage - Primary: 230V
Height - Seated (Max): 24.00mm
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 15V, Series 30V
Center Tap: No
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR XFMR LAMINATED 1.5VA TH, Size / Dimension: 32.50mm L x 27.50mm W, Mounting Type: Through Hole, Type: Laminated Core, Weight: 0.133 lb (60.33 g), Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Single, Secondary Winding(s): Dual, Power - Max: 1.5VA, Current - Output (Max): Parallel 100mA, Series 50mA, Voltage - Primary: 230V, Height - Seated (Max): 24.00mm, Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 15V, Series 30V, Center Tap: No, Part Status: Obsolete.