BV030-7349.0 Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Description: PWR XFMR LAMINATED 2.3VA TH
Size / Dimension: 32.50mm L x 27.50mm W
Termination Style: PC Pin
Primary Winding(s): Single
Secondary Winding(s): Dual
Power - Max: 2.3VA
Current - Output (Max): Parallel 154mA, Series 77mA
Voltage - Primary: 230V
Height - Seated (Max): 29.00mm
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 15V, Series 30V
Написати відгук
Description: PWR XFMR LAMINATED 2.3VA TH, Size / Dimension: 32.50mm L x 27.50mm W, Mounting Type: Through Hole, Type: Laminated Core, Weight: 0.133 lb (60.33 g), Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Single, Secondary Winding(s): Dual, Power - Max: 2.3VA, Current - Output (Max): Parallel 154mA, Series 77mA, Voltage - Primary: 230V, Height - Seated (Max): 29.00mm, Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 15V, Series 30V, Center Tap: No.