BV042-5334.0 Pulse Electronics
BV042_EI42_14.8.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: PWR XFMR LAMINATED 5VA TH
Size / Dimension: 45.50mm L x 38.50mm W
Mounting Type: Through Hole
Type: Laminated Core
Weight: 0.133 lb (60.33 g)
Termination Style: PC Pin
Primary Winding(s): Dual
Secondary Winding(s): Single
Power - Max: 5VA
Current - Output (Max): 334mA
Voltage - Primary: 115V
Height - Seated (Max): 32.00mm
Voltage - Secondary (Full Load): 15V
Center Tap: No
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR XFMR LAMINATED 5VA TH, Size / Dimension: 45.50mm L x 38.50mm W, Mounting Type: Through Hole, Type: Laminated Core, Weight: 0.133 lb (60.33 g), Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Dual, Secondary Winding(s): Single, Power - Max: 5VA, Current - Output (Max): 334mA, Voltage - Primary: 115V, Height - Seated (Max): 32.00mm, Voltage - Secondary (Full Load): 15V, Center Tap: No.