Продукція > XTALTQ > BV0507DH3I155E030N100
BV0507DH3I155E030N100
BV0507DH3I155E030N100 XTALTQ
BV0507D.pdf
Виробник: XTALTQ
Description: XTAL OSC VCXO 100.0000MHZ HCMOS
Packaging: Strip
Package / Case: 4-SMD, No Lead
Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Mounting Type: Surface Mount
Output: HCMOS
Function: Amplitude Control
Type: VCXO
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Frequency Stability: ±15ppm
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Supply (Max): 30mA
Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5)
Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm)
Part Status: Active
Absolute Pull Range (APR): ±30ppm
Frequency: 100 MHz
Base Resonator: Crystal
на замовлення 440 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: XTAL OSC VCXO 100.0000MHZ HCMOS, Packaging: Strip, Package / Case: 4-SMD, No Lead, Size / Dimension: 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm), Mounting Type: Surface Mount, Output: HCMOS, Function: Amplitude Control, Type: VCXO, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Frequency Stability: ±15ppm, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Supply (Max): 30mA, Supplier Device Package: 4-VDFN (3.2x2.5), Height - Seated (Max): 0.091" (2.30mm), Part Status: Active, Absolute Pull Range (APR): ±30ppm, Frequency: 100 MHz, Base Resonator: Crystal.