BV054-5360.0 Pulse Electronics
BV030,38,42,48,54.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: PWR XFMR LAMINATED 16VA TH
Size / Dimension: 57.00mm L x 48.00mm W
Mounting Type: Through Hole
Type: Laminated Core
Weight: 0.133 lb (60.33 g)
Termination Style: PC Pin
Primary Winding(s): Dual
Secondary Winding(s): Dual
Power - Max: 16VA
Current - Output (Max): Parallel 888mA, Series 444mA
Voltage - Primary: 115V
Height - Seated (Max): 39.00mm
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 18V, Series 36V
Center Tap: No
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR XFMR LAMINATED 16VA TH, Size / Dimension: 57.00mm L x 48.00mm W, Mounting Type: Through Hole, Type: Laminated Core, Weight: 0.133 lb (60.33 g), Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Dual, Secondary Winding(s): Dual, Power - Max: 16VA, Current - Output (Max): Parallel 888mA, Series 444mA, Voltage - Primary: 115V, Height - Seated (Max): 39.00mm, Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 18V, Series 36V, Center Tap: No, Part Status: Obsolete.