BVEI3023021
Код товару: 56928
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Трансформатори, мережеві фільтри, силові дроселі > Трансформатори інші
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Інші пропозиції BVEI3023021
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BV EI 302 3021 BV EI 302 3021 Виробник : Hahn-Trafo Hahn-E.pdf Трансформатор мережевий, Розм = 32,5 x 27,5 x 21,8 мм, I = 240 mA, Uвих, В = 7,5, Uвх, В = 230, Конт. підкл. 1-ї і 2-ї обм. = 1:1-5, 2:7-9, Р, Вт = 1,8 Вт, Тип корп. = EI302/10.5 мм, закритий,... Група товару: Трансформатори Корпус: EI30/10.5mm Од. вим:
кількість в упаковці: 50 шт
товару немає в наявності
BV EI 302 3021 Виробник : HAHN Hahn-E.pdf Hahn-D.pdf Category: PCB transformers
Description: Transformer: encapsulated; 1.8VA; 230VAC; 7.5V; 240mA; PCB; BVEI
Type of transformer: encapsulated
Mounting: PCB
Conform to the norm: PN EN 61558-2-6:2000; UL 5085-1; UL 5085-3
Thermal class: Ta40/F
Body dimensions: 32.5x27.5x21.8mm
Secondary winding current 1: 0.24A
Power: 1.8VA
Secondary voltage 1: 7.5V
Primary voltage: 230V AC