BVEI6651135 Hahn-Trafo
Виробник: Hahn-Trafo
Сетевой трансформатор (50VA, Vin=230V, Vout=18V, Iout=2778mA), закрытый, размеры 87.2х61х66.5мм.,подключение обмоток: первич.1-8, вторич. 11-14... Група товару: Трансформатори Од. вим: шт
кількість в упаковці: 1 шт
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Сетевой трансформатор (50VA, Vin=230V, Vout=18V, Iout=2778mA), закрытый, размеры 87.2х61х66.5мм.,подключение обмоток: первич.1-8, вторич. 11-14... Група товару: Трансформатори Од. вим: шт, кількість в упаковці: 1 шт.