BVN-M-R001-5.0
BVN-M-R001-5.0 Isabellenhuette USA
BVN.pdf
Виробник: Isabellenhuette USA
Description: RES 0.001 OHM 5% 7W 1216
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 7W
Tolerance: ±5%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Package / Case: Wide 1612 (3831 Metric), 1216
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.122" L x 0.161" W (3.10mm x 4.10mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 170°C
Number of Terminations: 4
Supplier Device Package: 1216
Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm)
Resistance: 1 mOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.001 OHM 5% 7W 1216, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 7W, Tolerance: ±5%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Package / Case: Wide 1612 (3831 Metric), 1216, Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.122" L x 0.161" W (3.10mm x 4.10mm), Operating Temperature: -65°C ~ 170°C, Number of Terminations: 4, Supplier Device Package: 1216, Height - Seated (Max): 0.079" (2.00mm), Resistance: 1 mOhms.