BVS-A-R0028-1.0
BVS-A-R0028-1.0 Isabellenhuette USA
BVS.pdf
Виробник: Isabellenhuette USA
Description: RESISTOR - ISA-WELD SHUNT, 0.002
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±1%
Package / Case: 3920 (1052 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.394" L x 0.205" W (10.00mm x 5.20mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 170°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 3920
Height - Seated (Max): 0.039" (0.98mm)
Resistance: 2.8 mOhms
Написати відгук
Description: RESISTOR - ISA-WELD SHUNT, 0.002, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3920 (1052 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.394" L x 0.205" W (10.00mm x 5.20mm), Operating Temperature: -65°C ~ 170°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 3920, Height - Seated (Max): 0.039" (0.98mm), Resistance: 2.8 mOhms.