BVS-M-R001-5.0
BVS-M-R001-5.0 Isabellenhuette USA
BVS.pdf
Виробник: Isabellenhuette USA
Description: RES 0.001 OHM 5% 7W 3920
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 7W
Tolerance: ±5%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Package / Case: 3920 (1052 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.394" L x 0.205" W (10.00mm x 5.20mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 170°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 3920
Height - Seated (Max): 0.036" (0.92mm)
Resistance: 1 mOhms
Написати відгук
Description: RES 0.001 OHM 5% 7W 3920, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 7W, Tolerance: ±5%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Package / Case: 3920 (1052 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.394" L x 0.205" W (10.00mm x 5.20mm), Operating Temperature: -65°C ~ 170°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 3920, Height - Seated (Max): 0.036" (0.92mm), Resistance: 1 mOhms.