BVS-V-R002-1.0
BVS-V-R002-1.0 Isabellenhuette USA
BVS.pdf
Виробник: Isabellenhuette USA
Description: RES 0.002 OHM 1% 5W 3920
Power (Watts): 5W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3920 (1052 Metric)
Temperature Coefficient: ±50ppm/°C
Size / Dimension: 0.394" L x 0.205" W (10.00mm x 5.20mm)
Operating Temperature: -65°C ~ 170°C
Ratings: AEC-Q200
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: 3920
Resistance: 2 MOhms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 0.002 OHM 1% 5W 3920, Power (Watts): 5W, Tolerance: ±1%, Features: Automotive AEC-Q200, Current Sense, Moisture Resistant, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3920 (1052 Metric), Temperature Coefficient: ±50ppm/°C, Size / Dimension: 0.394" L x 0.205" W (10.00mm x 5.20mm), Operating Temperature: -65°C ~ 170°C, Ratings: AEC-Q200, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: 3920, Resistance: 2 MOhms.