BW EV12-155A
BW EV12-155A Bright Way Group
Виробник: Bright Way Group
Description: 12 VOLT155 AH
Packaging: Box
Capacity: 140Ah
Size / Dimension: 12.87" L x 6.93" W x 10.79" H (327.0mm x 176.0mm x 274.0mm)
Termination Style: Bolt, M5
Battery Chemistry: Sealed Lead Acid (SLA, VRLA)
Part Status: Active
Voltage - Rated: 12 V