BW-26AL-9G100F
BW-26AL-9G100F CompuCablePlusUSA
Виробник: CompuCablePlusUSA
Description: CABLE 9 COND 26AWG SHLD 100 FT
Packaging: Retail Package
Features: Drain Wire
Length: 100.0' (30.5m)
Wire Gauge: 26 AWG
Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC)
Operating Temperature: 80°C
Number of Conductors: 9
Cable Type: Multi-Conductor
Jacket (Insulation) Diameter: 0.216" (5.49mm)
Usage: Industrial
Ratings: UL Style 2464
Jacket (Insulation) Thickness: 0.0091" (0.230mm)
Conductor Material: Copper, Tinned
Jacket Color: Black, Gray
Voltage: 300 V
на замовлення 200 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CABLE 9 COND 26AWG SHLD 100 FT, Packaging: Retail Package, Features: Drain Wire, Length: 100.0' (30.5m), Wire Gauge: 26 AWG, Jacket (Insulation) Material: Poly-Vinyl Chloride (PVC), Operating Temperature: 80°C, Number of Conductors: 9, Cable Type: Multi-Conductor, Jacket (Insulation) Diameter: 0.216" (5.49mm), Usage: Industrial, Ratings: UL Style 2464, Jacket (Insulation) Thickness: 0.0091" (0.230mm), Conductor Material: Copper, Tinned, Jacket Color: Black, Gray, Voltage: 300 V.