BW32AAG-2P020 Fuji Electric Corporation
Виробник: Fuji Electric Corporation
Circuit Breaker Hydraulic Magnetic 2Pole 20A 500VAC
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук