BWC12SX-U ETA-USA
bwc-sx-u-34956.pdf
Виробник: ETA-USA
Switching Power Supplies 75W 12V 6.3A
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук